Podstawowy gadżet do łóżka – Wibratory

Jednym z najczęściej wybieranych gadżetów w sklepach erotycznych są wibratory. Te, które dostępne są w sklepie erotic-med.pl to wysokiej jakości zabawki erotyczne wyprodukowane przez renomowane firmy. Wśród nich można znaleźć produkty o różnej długości i grubości, a także wyposażone w różnorodne funkcje. Wiele kobiet na początek stawia na najprostsze modele, które kształtem przypominają męskiego członka i posiadają pojedynczy silniczek z możliwością regulacji mocy wibracji. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by od razu zacząć korzystać z nieco bardziej zaawansowanych produktów o bardziej złożonych kształtach, jak np. popularny króliczek, który w trakcie penetracji pieści jednocześnie łechtaczkę czy takich, na których powierzchni znajdują się różne prążki i wypustki. W kategorii “Wibratory” na stronie erotic-med, oprócz tych wyżej wymienionych można znaleźć także specjalne gadżety przeznaczone do seksu analnego.
Sprawdź ofertę

Wibratory dla par sposobem na udane współżycie

Na innej podstronie wspomnianego już sklepu możemy znaleźć z kolei wyjątkowe gadżety przeznaczone dla par. Wibratory dla dwojga charakteryzują się zazwyczaj unikalnym kształtem, który umożliwia swobodne korzystanie z nich w trakcie penetracji. Takie produkty wyposażone są przeważnie w dwa silniczki na obu końcach (wibratory dla par najczęściej mają postać liter U), z czego jeden odpowiada za pieszczoty łechtaczki, natomiast drugi za stymulację pochwy od wewnątrz oraz penisa, który się w niej znajduje. Takie gadżety mogą posiadać wiele funkcji: różną intensywność wibracji, sterowanie za pomocą pilota/aplikacji w telefonie, możliwość podgrzania i wiele więcej. Zdecydowanie jest to kategoria przeznaczona dla osób, które szukają ciekawego urozmaicenia wspólnych doznań i chcą przeżywać rozkosz razem.
Sprawdź ofertę

Wysokiej klasy masażery łechtaczki

Łechtaczka posiada najwięcej zakończeń nerwowych na ciele kobiety. Jest bardzo wrażliwa na dotyk i stymulację, dlatego pieszczoty tylko tej przestrzeni potrafią doprowadzić do orgazmu. Producenci gadżetów erotycznych doskonale o tym wiedzą, dlatego też opracowali wyjątkowe produkty skierowane do kobiet - masażery łechtaczki. W asortymencie Erotic - Med można znaleźć wyjątkowe masażery erotyczne o różnych kształtach i rozmiarach. Część z nich to tzw. magic wand czy sporych rozmiarów gadżety wyposażone w wiele funkcji. Oprócz tego dostępne są także znacznie bardziej kompaktowe, lecz również funkcjonalne, zabawki erotyczne przeznaczone do pieszczenia łechtaczki, które często mają dodatkową opcję, którą jest ssanie. W ofercie znajdują się też bardzo zaawansowane masażery sterowane smartfonem, które można kontrolować z dowolnego miejsca na ziemi, a sposób, w jaki będą wibrować, ustawiać w rytm muzyki. Doskonałe zarówno do zabawy solo, jak i z partnerem, który przebywa aktualnie w podróży.
Sprawdź ofertę

Odczuwajcie wspólną rozkosz mimo rozłąki

Ostatnią z kategorii, które opiszemy, są wibratory sterowane smartfonem. Dzięki nim możecie oddawać się intymnym igraszkom nawet wtedy, kiedy dzielą was setki czy tysiące kilometrów. Specjalnie skonstruowana aplikacja pozwala na dostęp do wszystkich funkcji gadżetu, a także wzbogaca go o różne dodatkowe opcje, jak np. wibracje w rytm muzyki czy precyzyjne sterowanie intensywnością masażu. Wibratory sterowane telefonem bardzo szybko zyskały popularność ze względu na niesamowite doznania, które gwarantują i łatwość obsługi. Jeśli Twój partner często wyjeżdża, ale nie chcecie rezygnować ze wspólnych aktywności seksualnych, to wibratory zdalnie sterowanie, są skierowane właśnie do was.
Sprawdź ofertę